Burası Hotextrend; Huzur, Güven, Konfor Dünden Bugüne...

 

Ev ve Otel sektörünün ihtiyaçlarına yönelik hizmet sunan ve her zaman daha iyi hizmet verebilmek için  kendini sürekli yenileyen  Hotextrend Tekstil; girişimci , yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla  kurulmuştur. Ev Tekstili  sektöründe başladığı faaliyetlerine Otel  Tekstili sektöründe de hızla İlerletmiştir.

 

Kısa sürede gerçekleşen büyüme, zamanla istikrara dönüşmüş ve Hotextrend Tekstil  sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır. Zamanında ve uygun maliyetle satın alma hedefi ve teklif hazırlanmasından malzeme tedarikine kadar her türlü faaliyette kullandığı teknolojik olanaklarıyla yüksek hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlemektedir. Hizmette sürekliliği esas alarak sahip olduğumuz kalite kültürünü en üst seviyede tutarak ilerlediğimiz bu yolda, estetik ve konforu yaşam alanlarına taşımaya devam ediyoruz.

 

Önceliğimiz, dürüst, güvenilir, müşteri ile aynı derecede sorumluluk hissedip; tutarlı, doğru, istikrarlı ve müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutan bir anlayışla iş yapmaktır.